فرش گرد (دایره)

این روز ها فرش های گرد و دایره ای مورد استقبال خیلی از افراد و شرکت ها قرار گرفته است و جنبه ی تشریفاتی به مکان مورد نظر میدهد.

گروه اینترنتی سَروچِه اقدام به عرضه ی انواع فرش های ماشینی گرد و دایره با قطر های کوچک تا بزرگ کرده است که حتی تا قطر 4 متر را پشتیبانی میکند در حالی که امروزه در خیلی از کاخانه های فرش ماشینی توانایی بافت فرش های گرد وجود ندارد یا به صورت جفت بافت میکند ولی در فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی سَروچه میتوانید به صورت تک خریداری نمایید.

کلکسیون فرش های گرد از خانواده ی فرش ماشینی میباشد که یکی از کلکسیون فرش های آکرلیک و کاربری فرش کسری یزد میباشد که بافتی توپر و مستحکم دارد و با الیاف آکرلیک با شانه ی 700 و تراکم 2550 واقعی بافت میشود که معمولا با دستگاه HCP بافت میشود ولی امکان بافت با دستگاه های دیگر نیز دارد و این دستگاه توانایی بافت 8 رنگ به صورت همزمان را نیز دارا میباشد و به صورت عملی در حال بافت میباشد.

جنس نخ تار پنبه-پلی استر و جنس نخ پود پنبه-کنف میباشد و از تکمیل ویژه ای برخوردار میباشد که ارتفاع حدودی نخ خاب در حالت ایده آل به 10 میلی متر میرسد.

این گروه از فرش ها دارای علامت استاندارد از شرکت استاندارد میباشند که به تایید این شرکت میرسد و هیچ گونه عیب یا ایرادی ندارد و در صورت داشتن عیب تعویض میگردد

گروه پشتیبانی فروشگاه اینترنتی سَروچِه

فرش گرد (دایره) 4 محصول وجود دارد